TITLE

DESCRIPTION

Wyjazd do Teatru Guliwer

Dnia 26 listopada dzieci z zerówki  wraz z klasami pierwszymi, pojechały do teatru Guliwer na spektakl pt. "Aksamitny Królik". Bardzo podobała nam się opowieść o Aksamitnym Króliku.   Historia przyjaźni chłopca i pluszowego królika ożywa na scenie w baśniowej scenografii. W bożonarodzeniowy poranek chłopiec dostaje w prezencie Aksamitnego Królika. Pluszak trafia do rąk chłopca w trudnym dla niego czasie. Obcowanie z nim staje się najlepszym lekarstwem na dziecięce troski i zapowiedzią wyprawy ku dorosłości. Silna więź jaka rodzi się pomiędzy chłopcem i królikiem sprawia, że z pozoru zwyczajna zabawka staje się dla chłopca kimś wyjątkowym -  przyjacielem. Ta niezwykła historia opowiadana jest z perspektywy innych zabawek zamieszkujących dziecięcy pokój. 1 2 Aksamitny Krolik 2  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress