TITLE

DESCRIPTION

Klasowy konkurs czytelniczy „Czytam sobie”

Miesiąc luty ogłosiliśmy w naszej klasie miesiącem czytelniczym. Zrobiliśmy konkurs, który miał na celu zachęcenie do czytania jak największej liczby dzieci. Uczniowie z dużym zaangażowaniem wymieniali się książkami, czytali i opowiadali wszystkim przygody poszczególnych bohaterów. Opowieści były bardzo ciekawe, bogate w szczegóły i elementy humorystyczne. Na koniec dzieci, które włączyły się w udział w konkursie dostały dyplomy i zakładki do książek, a III  miejsca dodatkowo książki. I miejsce zdobyła Emilka Rowlette, II miejsce Aleksandra Nowicka, a III miejsce Sonia Miller. Gratulujemy. Zachęcamy do dalszego czytania, a  marzec ogłaszamy także miesiącem pisania. Czekam na Wasze piękne opisy i opowiadania.  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress