Jesteśmy uczniami!

No i stało się. Jesteśmy już uczniami. Po uroczystym ślubowaniu i pasowaniu przez naszą panią Dyrektor. Było trochę emocji...   Jednak oprócz oficjalnego przyjęcia, klasa IVA przygotowała dla nas mniej oficjalną część, w której zdawaliśmy egzaminy . Sprawnościowe (np. przejście przez ławeczkę), z uprzejmości ( znajomość zwrotów grzecznościowych), z przygotowania do szkoły (sprawdzali, czy umiemy spakować plecak). Na szczęście udało się.   W egzaminie musiała wziąć udział także nasza pani, która miała się wzmocnić, jedząc plasterek cytryny. Pomogliśmy, bo nie wiadomo, czy by sobie poradziła... Było trochę śmiesznie...   A po powrocie do naszej sali...niespodzianka...słodki poczęstunek z pysznym tortem na czele. A na nim- emblemat szkoły. Niezwykłe. Tę pyszną część przygotowali dla nas nasi Rodzice. Wszystkim dziękujemy.