TITLE

DESCRIPTION

Informacje – Zielona Szkoła

GÓRY ŚWIĘTOKRZYSTKIE GÓRY ŚWIETOKRZYSKIE Najstarsze góry Polski. Ich łagodne wzgórza poprzecinane licznymi szlakami turystycznymi i ścieżkami spacerowymi przyciągają zwolenników czynnego wypoczynku. Turystów fascynują przepiękne krajobrazy, geologia i bogata historia tego terenu. ZAKWATEROWANIE Hotel Przedwiośnie** (www.hotelprzedwiosnie.pl) o wysokim standardzie, położony na malowniczym zboczu góry Dąbrówka w samym sercu Gór Świętokrzyskich. Stanowi świetną bazą wypadową do największych atrakcji turystycznych w regionie. Pokoje 4,5-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym i TV. Obiekt dysponuje własną stołówką, świetlicą, salą konferencyjną,  krytym basenem, boiskami sportowymi. TRANSPORT 1 lub 2 autokary klasy turystycznej lub autokar + bus na trasie Jabłonna-Mąchocice Kapitulne-Jabłonna oraz podczas wycieczek programowych WYŻYWIENIE W stołówce ośrodka  trzy pełnowartościowe posiłki dziennie (śniadania i kolacja szwedzki stół z zawsze ciepłymi potrawami). Pierwsze świadczenie obiad, ostatnie świadczenie śniadanie w dniu wyjazdu + prowiant na drogę powrotną. Kuchnia przygotowana jest do serwowania indywidualnych diet-konieczny wcześniejszy kontakt z Hamak-tur (diety + 18 zł/os/dzień). UBEZPIECZENIE NNW (od następstw nieszczęśliwych wypadków) PROGRAM 1 dzień:
  • w drodze do hotelu wizyta w Kurozwękach: obiad oraz oglądanie mini zoo, zwiedzanie Pałacu z przewodnikiem i „safari bizon” przejażdżka wozem westernowym wśród bizonów
  • kolacja w obiekcie / po kolacji zajęcia sportowe lub korzystanie z basenu
2 dzień:
  • po śniadaniu zwiedzanie Jaskini Raj posiadającej najbogatszą z dotychczas odkrytych w Polsce jaskiń szatę naciekową oraz namuliska zawierające cenne warstwy kulturowe  lub wizyta Centrum Nauki Leonardo da Vinci oraz Zamku w Chęcinach, prowiant
  • po obiadokolacji zajęcia sportowe lub korzystanie z basenu
3 dzień:
  • po śniadaniu zwiedzanie Sanktuarium Świętego Krzyża: furta klasztorna, krużganki, kościół, kaplica Relikwii Krzyża Świętego,  Muzeum Misyjnego, Krypty Jeremiego Wiśniowieckiego
  • po obiedzie zajęcia sportowe lub korzystanie z basenu
  • po kolacji turniej wiedzy i nie tylko…
4 dzień:
  • po śniadaniu wyjazd do Jura Park Bałtów: Jura Park, Park Rozrywki, Rollercoaster, Zwierzyniec Bałtowski, Cinema 5d, prowiant
  • obiadokolacja
  • po obiadokolacji zajęcia sportowe lub korzystanie z basenu
5 dzień:
  • wyjazd po śniadaniu + prowiant na drogę powrotną
  • w drodze do domu zwiedzanie zamku w Bodzentynie
  TERMIN 11.06-15.06.2018   CENA 760 zł/os – cena skalkulowana na 50-70 uczniów + 3-5 osób kadry ze szkoły w przypadku innej ilości uczestników oraz innej ilości dni cena zostanie skalkulowana wg zapotrzebowania   CENA OBEJMUJE: zakwaterowanie, wyżywienie, transport, ubezpieczenie, pilota, program