TITLE

DESCRIPTION

Eksperyment z solą

Pewnego jesiennego dnia postanowiliśmy wykonać mały eksperyment i sprawdzić, co stanie się z nitką jeśli włożymy ją do wody z solą. Zanim zobaczyliśmy efekt końcowy minęło trochę czasu, więc musieliśmy się uzbroić w cierpliwość. Po dwóch tygodniach na naszej nitce pojawiły się kryształki soli. Nie mogliśmy się doczekać, aż zobaczymy wynik doświadczenia, ale cierpliwość popłaca. Udało się. Byliśmy bardzo zadowoleni.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress